TARJOUS | Korvien rei’itys tai nenän lävistäminen | Espoo, Järvenperä
- Korvien rei’itys tai nenän lävistäminen 25 € (arvo 50 €)
Rei’itykset tehdään Blomdahl -menetelmällä. Laitteen korut ovat valmiiksi asennettuina steriiliin kasettiin, jolloin laite ei koskaan kosketa suoraan ihoon ja siksi korvien rei’ittäminen tällä menetelmällä on erittäin hygieenistä.
Kaikenikäiset rei’itysasiakkaat toivotetaan tervetulleiksi, myös lapset ja vauvat. Kauneushoitola on tottunut tekemään korvien rei’ityksiä myös perheen pienimmille. Vanhempien on kuitenkin hyvä käydä läpi korvien rei’itys ja siihen mahdollisesti liittyvä jännitys etukäteen kotona lapsen kanssa.
Rei’itykset alle 18-vuotiaille tehdään vain huoltajan luvalla. Korun materiaaleissa on 2 vaihtoehtoa, titaaninen ja muovi.
EHDOT
- Lahjakortti on voimassa 3 kk ostohetkestä
- Ajanvaraus viim. 2 viikkoa ennen lahjakortin voimassaoloajan päättymistä
- Peruutukset viim. 24 h ennen varattua aikaa
- Voit ostaa/käyttää 1 lahjakortin ja ostaa useamman lahjaksi
NÄIN HYÖDYNNÄT TARJOUKSEN
- Tehtyäsi ostoksen saat sähköpostiisi ladattavan lahjakortin pdf-muodossa. Kun olet ladannut lahjakortin, löydät sen vasemmasta yläkulmasta koodin, joka toimii lahjakortin tunnisteena
- Varaa aika soittamalla numeroon 044 984 5358 tai ajanvarausjärjestelmästä ja mainitse Offerilla-lahjakortti varauksen yhteydessä
- Näytä lahjakortin mobiili- tai paperiversio paikan päällä
SARAFIN PMU
Sertifioitu kauneuden ammattilainen Sara palvelee sinua Espoon Järvenperässä. Palveluvalikoimasta löydät mm. kestopigmentoinnit, kulmien laminoinnit, ripsien kestotaivutukset, pigmentointien poistot sekä kulmien värjäykset ja muotoilut. Tutustu yritykseen myös Instagramissa.
DIILIÄ MYY
Sarafin Pmu
Kotiopettajankuja 8a
02940 Espoo
Y-tunnus: 2368782-9