TARJOUS | Ripsipidennykset | Vantaa, Koivukylä

  • Klassiset ripsipidennykset 45 € (arvo 120 €)

Ripsipidennyksillä saat upeat, kaarevat ja tuuheat ripset helposti. My Beauty Place tarjoaa nyt klassiset ripsipidennykset edulliseen tarjoushintaan! Ripsipidennykset vähentävät meikkaamiseen käyttämääsi aikaa ja saavat sinut näyttämään huolitellulta myös ilman meikkiä.

Ripsienpidennykset tehdään valitsemallasi kiinnitysmenetelmällä. Valitse varausvaiheessa sinulle sopiva vaihtoehto:

  1. Perinteinen ripsiliima
    Liima kovettuu normaalisti itsestään. Tämä on  yleisin kiinnitystapa.
  2. UV/LED-valokovetus
    Liima kovetetaan nopeasti UV/LED-valolla ripsen asennuksen yhteydessä. Menetelmä mahdollistaa nopean ja hallitun kovettumisen.

EHDOT

  • Lahjakortti on voimassa 1 kk ostohetkestä
  • HUOM! Tarjous voimassa vain hoitolan uusille asiakkaille
  • Peruutukset viim. 48 h ennen varattua aikaa
  • Voit ostaa/käyttää 1 lahjakortin ja ostaa useamman lahjaksi

NÄIN HYÖDYNNÄT TARJOUKSEN

  • Valitse mieleisesi vaihtoehto ja osta tarjous
  • Tehtyäsi ostoksen saat sähköpostiisi ladattavan lahjakortin pdf-muodossa. Kun olet ladannut lahjakortin, löydät sen vasemmasta yläkulmasta koodin, joka toimii lahjakortin tunnisteena
  • Varaa aika Jasminalle My Beauty Placen ajanvarausjärjestelmästä ja mainitse Offerilla-lahjakortti varauksen yhteydessä
  • Näytä lahjakortin mobiili- tai paperiversio paikan päällä kauneushoitolassa

MY BEAUTY PLACE

My Beauty Place on Vantaalla toimiva kauneudenhoidon ja koulutuksen ammattilainen, joka yhdistää laadukkaat hoitopalvelut ja huippuluokan koulutukset saman katon alle. Tarjoamme asiakkaille yksilöllisiä kauneus- ja hyvinvointikokemuksia sekä alan ammattilaisille mahdollisuuden kehittää osaamistaan ja kasvattaa uraansa.

DIILIÄ MYY

My Beauty Place
Hakokuja 1
01360 Vantaa
Y-tunnus: 3411252-9
Yrityksen sivut

Katso myös muita Kauneus-kategorian diilejä

 

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.