Yrityksemme

Tietoa Offerillasta

Yrityksemme on syntynyt intohimosta uusia elämyksiä ja edullisia palveluita kohtaan. Mielestämme uusien elämää rikastuttavien palveluiden ja mielenkiintoisten tuotteiden kokeileminen tulee olla jokaisen kukkarolle sopivaa. Sivustoltamme löydät päivittäin vaihtuvia tarjouksia, joiden joukosta voit poimia ostoskoriin esimerkiksi kaksi maukasta ravintola-ateriaa yhden hinnalla, rentouttavan hetken alueesi kosmetologilla -60% alennuksella tai kampaajalla käynnin muutamalla kympillä. Yhdistämme siis poikkeuksellisen hyviä diilejä tarjoavat yritykset ja uusia palveluita tarjoushinnoin haluavat kuluttajat.

Innokas ja asialleen omistautunut henkilökuntamme on toiminut diilien ja tarjousten parissa toimialan syntymästä lähtien. Tästä syystä voimmekin taata sinulle vuoden jokaisena päivänä mielenkiintoisen ja elämääsi rikastuttavan kokemuksen. Voit siis kokea joka päivä jotain uutta, poikkeuksellisen edulliseen hintaan!

Arvomme

Intohimo
Intohimomme on auttaa ja palvella päivittäin parhaalla mahdollisella tavalla asiakkaita, partnereita ja työkavereita. Tavoitteenamme on luoda Offerillasta palvelu, joka rikastuttaa mahdollisimman monen suomalaisen ihmisen elämää tarjoamalla uusia elämyksiä lompakon kokoon katsomatta.

Rohkeus
Rohkeus kokeilla uutta ja pyrkiä aina parhaimpaan mahdolliseen lopputulokseen laadusta tinkimättä. Haluamme olla rohkeita uuden kokeilijoita ja luoda Offerillasta jatkuvasti kehittyvän ja elämyksellisen palvelun.

Inhimillisyys
Jokainen ihmisten välinen kohtaaminen tulee tapahtua toista kunnioittaen. Olemme lämminhenkinen ja rakkautta täynnä oleva työporukka, joka jokaisessa kohtaamisessaan haluaa välittää hyvää oloa eteenpäin ja arvostusta toisia ihmisiä kohtaan. ♥


Henkilöstö

Mikko Ollikkala (CEO), 045 6303 948, mikko@offerilla.com
Risto Juntunen (COO), 050 3316 777, risto@offerilla.com
Aleksi Paavola (CFO), 041 5448 849, aleksi@offerilla.com

 

Myynti:

Myyntijohtaja, Iiro Häyri, 050 4698 987, iiro@offerilla.com

Myynti, PK-seutu

Petteri Paalasvuo, 050 4094 714, petteri@offerilla.com
Christian Kumpula, 050 3066 053, christian@offerilla.com
Sami Sumari, 040 7701 777, sami@offerilla.com

Myynti, Turku

Ville Hynninen, 050 3065 858, ville@offerilla.com

Myynti, Tampere

Himbe Sharma, 040 1204 645, himbe@offerilla.com

Myynti, Lahti

Iiro Häyri, 050 4698 987, iiro@offerilla.com

Myynti, Oulu

Aleksi Savela, 050 9172 102, aleksi.savela@offerilla.com

Myynti, Jyväskylä

Joonas Rentola, 045 2158 643, joonas@offerilla.com

Myynti, Kuopio

Ville Hynninen, 050 3065 858, ville@offerilla.com

Myynti, Tuotteet

Joni Alanko, 044 2382 864, joni@offerilla.com

Asiakaspalvelu

Miska Minkkinen, 09 4241 4113, miska@offerilla.com

Editorial

Kati Saarinen, kati@offerilla.com
Anni Vihersaari, anni@offerilla.com
Pinja Karvonen, pinja@offerilla.com
Saara Maunula, saara@offerilla.com
Anni Holopainen, anni.holopainen@offerilla.com
Venla Kortström, venla@offerilla.com

Ohjelmistokehitys

Toni Raatikainen, toni@offerilla.com