TARJOUS | Oman kynnen geelaus sis. koristelut 2 kynteen | Tuusula

  • Oman kynnen geelaus 1-2 värillä, sis. koristelut 2 kynteen 25 € (arvo 60 €)

Oman kynnen geelauksella saat kauniit ja näyttävät kynnet. Geelauksessa käytetään vegaanisia, eläinkokeettomia ja mahdollisimman myrkyttömiä tuotteita. Kynnen pintaa ei vaurioiteta ja oma kynsi säilyy vahingoittumana geelin alla. Voit milloin tahansa pitää taukoa tai luopua kokonaan geelikynsistäsi. Hoito sisältää kynsinauhojen siistimisen, kynsien muotoilun ja geelauksen, sekä hoitavan loppuvoiteen hieronnalla. Voit valita 1-2 väriä ja koristelut kahteen kynteen.

EHDOT

  • Lahjakortti on voimassa 2 kk ostohetkestä
  • Tarjous ei sisällä vanhojen geelien poistoa
  • Peruutukset viim. 24 h ennen varattua aikaa
  • Voit ostaa/käyttää 1 lahjakortin ja ostaa useamman lahjaksi

NÄIN HYÖDYNNÄT TARJOUKSEN

  • Tehtyäsi ostoksen saat sähköpostiisi ladattavan lahjakortin pdf-muodossa. Kun olet ladannut lahjakortin, löydät sen vasemmasta yläkulmasta koodin, joka toimii lahjakortin tunnisteena
  • Varaa aika Minja’s Beautyn ajanvarausjärjestelmästä ja kirjoita Offerilla-lahjakortti varauksen yhteydessä ”Viesti työntekijälle” kenttään
  • Näytä lahjakortin mobiili tai paperiversio paikan päällä kauneushoitolassa

MINJA’S BEAUTY

Minja’s Beauty on luonnonmukaisempaan kauneudenhoitoon erikoistunut kauneushoitola Tuusulassa. Tarjontaan kuuluu kynnen luonnollista kasvua tukevat Bio Sculpture-geelikynnet, tehokkaat kasvohoidot kotimaisilla BTB13 tuotteilla, RF-Meso mikroneulaus, henna kulmavärjäykset, kulmien laminointi ja ripsien kestotaivutus. Käythän tutustumassa myös Facebook ja Instagram sivuihin.

DIILIÄ MYY

Minja’s Beauty
Nahkelantie 99
04300 Tuusula (MyMou Hair&Beautyn tiloissa)
Puh. 044 976 3860
y-tunnus 3284017-8
Yrityksen sivut

Tutustu myös muihin alueesi kauneusdiileihin!