Elä isosti, maksa pienesti
Markkinapaikkadiili*
TARJOUS | Golfsimulaattori – 2 tuntia yhden hinnalla | Vantaa, Petikko
- 2 tuntia golfsimulaattorissa 32 € (arvo 64 €)
Pelaa kaksi tuntia yhden hinnalla – säästä 50%
Golfkausi jatkuu Swingroomissa ympäri vuoden! Tule nauttimaan huippuluokan golfsimulaattorista Vantaan Petikossa – yksin tai kavereiden kanssa.
Tarjouksella saat kahden tunnin pelivuoron vain 32 eurolla. Käytössäsi ovat modernit ProTee VX -golfsimulaattorit, tarkka lyöntianalytiikka, swingikamerat ja yli 2 700 golfkentän valikoima, johon kuuluu yli 40 suomalaista kenttää.
3 hyvää syytä tulla Swingroomiin
- KEHITÄ PELIÄSI – Tarkka lyöntidata ja swingikamerat auttavat hiomaan tekniikkaa.
- PELAA HUIPPUKENTILLÄ – Valitse suosikkisi tuhansista golfkentistä ympäri maailmaa.
- PELAA YKSIN TAI KAVEREIDEN KANSSA – Treenaa rangella, pelaa kierros tai haasta kaverit rentoon golfkisaan.
EHDOT
- Tarjous sisältää yhden kahden tunnin pelivuoron Swingroomin golfsimulaattorissa.
- Lahjakortti tulee käyttää 2 kuukauden kuluessa ostopäivästä.
- Voit ostaa ja käyttää itse yhden lahjakortin tätä tarjousta kohden sekä ostaa useampia lahjaksi.
- Tarjous on käytettävissä kaikkina ajankohtina varaustilanteen mukaan.
- Varaus tehdään etukäteen verkossa lahjakortin mukana toimitettavien ohjeiden mukaisesti.
NÄIN HYÖDYNNÄT TARJOUKSEN
- Ostettuasi tarjouksen saat sähköpostiisi lahjakortin, joka sisältää yksilöllisen koodin ja varausohjeet.
- Siirry lahjakortin mukana saamasi linkin kautta Swingroomin ajanvaraukseen.
- Valitse itsellesi sopiva kahden tunnin pelivuoro.
- Syötä lahjakortin koodi varauksen yhteydessä. Koodi kattaa pelivuoron hinnan kokonaisuudessaan.
- Vahvista varauksesi ja tule pelaamaan!
SWINGROOM
Swingroom on moderni golfsimulaattorikeskus Vantaan Petikossa. Kahden huippuluokan simulaattorin lisäksi tilasta löytyy viihtyisä lounge, ja itsepalveluperiaatteella toimiva Swingroom on käytettävissä vuorokauden ympäri.
Swingroom sopii niin aloittelijoille kuin kokeneille golfareille – tavoitteelliseen harjoitteluun, rentoihin peli-iltoihin ja yhteisiin golfelämyksiin.
Swingroom – golfkausi jatkuu Petikossa!
DIILIÄ MYY
Swingroom
Petikontie 1B 2.krs
01720 Vantaa
Y-tunnus: 3581899-6
Yrityksen sivut
Katso myös muita Tekeminen-kategorian diilejä
* Offerillan markkinapaikkadiilit tarjoavat valikoiduille yhteistyökumppaneillemme tavan lisätä tarjouksia omalle mainospaikalleen Offerillan sivuilla. Markkinapaikkadiilit mahdollistavat kuluttajille entistäkin laajemman tarjonnan erilaisia tarjouksia Offerillan sivuilla.
Koska kyseessä on yritysten hallinnoima mainospaikka, on markkinapaikkadiilit suljettu pois kaikista alennuskampanjoista.
1 arvio tuotteelle Golfsimulaattori – 2h yhden hinnalla | Vantaa, Petikko
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.



Risto (Varmistettu asiakas)
Varaamisessa oli ongelmia ja ilmoitus tarjouksessa oli hieman harhaanjohtava.
Dounia/Offerilla
Heippa! Kiitos arvostelustasi. Harmi kuulla, että varaamisessa oli ongelmia ja että ilmoitus oli harhaanjohtava. Laittaisitko viestiä asiakaspalveluumme, niin korjataan virheelliset tiedot. Toivottavasti sinulle löytyy jatkossakin sopivia tarjouksia meiltä. Mukavaa viikkoa!